Pędzel przemysłowy 25mm 1" Kennedy KEN9070250K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel przemysłowy 1" Kennedy KEN9070250K
Kennedy KEN-907-0250K
KEN9070250K
PEDZEL PRZEMYSLOWY 1" Kennedy
KEN-907-0250K
SM.CK016,3,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Idealne do szerokiego zastosowania w rozmaitych pracach w warsztatach domach i do stosowania kreozotu, środków czyszczących. Drewniana rękojeść z czystym włosiem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush Width | 1" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140019072 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Głębokość całk. | 250 |
| Długość całkowita | 60 |
| Waga całkowita | 0.93 |
| Szerokość całk. | 260 |
| Supplier Part No. | 9070250K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga elementu | 23 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 185mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 25mm 1" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natural |
| Brush Length | 40mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |