Pędzelek artystyczny No.6 z drewnianym trzonkiem i spiczastym czubkiem Kennedy KEN5336706K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.6 SOFT HAIR ARTIST BRUSH WOODEN HANDLE Kennedy KEN5336706K
Kennedy KEN-533-6706K
KEN5336706K
No.6 SOFT HAIR ARTIST BRUSH WOODEN HANDLE Kennedy
KEN-533-6706K
SM.CK016,2,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Drewniany trzonek - Spiczasty czubek
Stalowa skuwka. Miękkie włosie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140241886 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No.6 |
| Supplier Part No. | 5336706K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 190mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 3mm 4/32" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Fine Point |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Hair |
| Brush Size Number | No.6 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Brown |
| Brush Length | 20mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |