Perforator ręczny 5/8" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181587K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Perforator ręczny 5/8" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181587K
Kennedy KEN-518-1587K
PERFORATOR ręczny z prostyM TRZPIENIEM 5/8"
KEN-518-1587K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej stali węglowej. Przelotowa konstrukcja czyni z nich idealne narzędzie do oczyszczania otworów w skórze, drewnie, plastiku, tekturze i papierze.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Diameter | 16mm |
| Cut Diameter | 5/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140111004 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.098 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 170g |
KEN5181587K
PERFORATOR RECZNY Z prostyM TRZPIENIEM 5/8" Kennedy
KEN-518-1587K
SM.CK016,14ZLNE
Narzędzia Cromwell