Perforator ręczny 7/8" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181591K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Perforator ręczny 7/8" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181591K
Kennedy KEN-518-1591K
PERFORATOR ręczny z prostyM TRZPIENIEM 7/8"
KEN-518-1591K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej stali węglowej. Przelotowa konstrukcja czyni z nich idealne narzędzie do oczyszczania otworów w skórze, drewnie, plastiku, tekturze i papierze.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Diameter | 22mm |
| Cut Diameter | 7/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140111042 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.33 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 260g |
KEN5181591K
PERFORATOR RECZNY Z prostyM TRZPIENIEM 7/8" Kennedy
KEN-518-1591K
SM.CK016,26,6ZLNE
Narzędzia Cromwell