Piła grzbietnica mini 6" Kennedy KEN5975560K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
37,06 €
Cena regularna:
30,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła grzbietnica mini 6" Kennedy KEN5975560K
Kennedy KEN-597-5560K
Piła GRZBIETNICA MINI 6"
KEN-597-5560K
Opis produktu
Przeznaczone do lekkich precyzyjnych cięć. Wąskie ostrze pozwala na użycie piływ miejscach o utrudnionym dostępie. Uchwyt z solidnie wyszlifowanego drewna palisandrycznego. z blaszanym okuciem. Szerokość ostrza: 40mm (1 1/2”).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Steel |
| Długość ostrza | 150mm |
| Długość ostrza | 6" calowe |
| Materiał ostrza | Steel |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144415 |
| Kod eCl@ss | 21042201 |
| Handle Material | Rosewood |
| Saw Type | Gents Saw |
| Nr produktu | KEN-597-5560K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI zwojów na cal |
| Kod UNSPSC | 27111508 |
KEN5975560K
PILA GRZBIETNICA MINI 6" Kennedy
KEN-597-5560K
SM.CK016,92,6ZLNE
Narzędzia Cromwell