Piła ręczna 12" Yamoto YMT5380430K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła ręczna 12" Yamoto YMT5380430K
Yamoto YMT-538-0430K
YMT5380430K
12" COMFORT GRIP HACKSAW Yamoto YMT5380430K
Yamoto YMT-538-0430K
SM.CK016,31,4ZLNE
ręczna 12" Łącząc solidność z komfortem, ta piła 12" (300mm) posiada wyprofilowaną rękojeść, i dysponuje funkcją pozycjonowania brzeszczotów pod Kątami 45° i 90° i posiada śrubę regulacji napięcia. Piła jest dostarczana z brzeszczotem 300mm (12") ogólnego przeznaczenia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300 mm |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140243408 |
| eCl@ss Code | 21042201 |
| Supplier Part No. | YMT-538-0430K |
| UNSPSC Code | 27111508 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300mm |
| Długość całkowita | 460mm |
| Throat Depth | 110mm |
| Typ | Multi-position Hacksaw |
| Frame Material | Stal |
| Materiał ostrza | Blade Included |
| Handle Material | Die Cast Aluminium with Rubber inlay |
| Compatible Materials | Metal Plastic |
| Handle Shape | D-shape |
| Maximum Blade Length | 300mm 12" cal |
| Minimum Blade Length | mm |
| Saw Tooth Size | 24 TPI zębów na cal |
| Positions | 45° 90° ° stopni |
| Tension Adjustment Style | Manual |
| Maximum Tension | kg |