Piła ręczna odgięta Kennedy KEN3800700K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła ręczna odgięta Kennedy KEN3800700K
Kennedy KEN-538-0700K
KEN5380700K
OFFSET HACKSAW Kennedy
KEN-538-0700K
SM.CK016,45,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do użycia w niedogodnych aplikacjach i cięcia kilku przedmiotów w jednej płaszczyźnie. Wysokowydajna odlewana rączka aluminiowa z pokryciem chromowym, cała rama stalowa. Dostarczona z brzeszczotem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296862 |
| eCl@ss Code | 21042201 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 360 |
| Waga całkowita | 0.69 |
| Szerokość całk. | 150 |
| Supplier Part No. | 5380700K |
| UNSPSC Code | 27111508 |
| Weight per 5 | 2.10 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300mm |
| Długość całkowita | 300mm |
| Throat Depth | 40mm |
| Typ | Offset Frame Hacksaw |
| Frame Material | Stal |
| Includes | In-frame Spare Blade Storage |
| Materiał ostrza | Blade Included |
| Handle Material | Die Cast Aluminium |
| Compatible Materials | Metal Plastic |
| Handle Shape | |
| Maximum Blade Length | 300mm 12" cal |
| Minimum Blade Length | 300mm |
| Saw Tooth Size | TPI zębów na cal |
| Positions | ° stopni |
| Tension Adjustment Style | Manual |
| Maximum Tension | kg |