Piła ręczna z utwardzonymi zębami 22"x8PT Sitesafe SSF5974780K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła ręczna z utwardzonymi zębami 22"x8PT Sitesafe SSF5974780K
Sitesafe SSF-597-4780K
SSF5974780K
PILA ręczna Z UTWARDZONYMI ZEBAMI 22"x8PT Sitesafe
SSF-597-4780K
SM.CK016,33,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Brzeszczot hartowany i odpuszczany. Piła przeznaczona do przecinania płyt wiórowych, płyt stolarskich, drewna, klejki, płyt pilśniowych twardych, płyt gipsowych i laminatów. Specjalnie hartowane zęby pozwalają dłużej zachować ostrość. Mocna rączka z profilowanym uchwytem dla zapewnienia wygody i dokładności przecinania. 8TPI.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Coating/Finish | Bez powłoki |
| Długość ostrza | 560 mm |
| Materiał ostrza | Stal |
| Producent | Sitesafe |
| Compatible Materials | Timber; Plasterboard; Hardwood; Melamine |
| Cutting Style | Rip |
| EAN13 Barcode | 5036140189263 |
| eCl@ss Code | 21042201 |
| Do użycia z | |
| Handle Material | Bi-material |
| Klasa materiałowa | Harden and Tempered |
| Mitre Angle | |
| Głębokość całk. | 38 |
| Długość całkowita | 655 |
| Waga całkowita | 0.48 |
| Szerokość całk. | 140 |
| Protection Features | |
| Supplier Part No. | SSF-597-4780K |
| Liczba zębów na cal | 8 TPI |
| Typ | Hand Saw |
| UNSPSC Code | 27111508 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 560mm 22" cal |
| Numer produktu | JGS201005 |
| Liczba zębów na cal | 8 TPI zębów na cal |
| Typ | Hand Saw |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Bi-material |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Hardwood Melamine Plasterboard Timber |
| Mitre Angle | ° stopni |
| Cutting Style | Rip |
| Blade Coating/Finish | Bez powłoki |