Piła tarczowa 190x2,4x16mm z drobnym skokiem zębów Kobe KBE2805737K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła tarczowa 190x2,4x16mm z drobnym skokiem zębów Kobe KBE2805737K
Kobe KBE-280-5737K
KBE2805737K
190x2.4x16mm CIRCULAR SAW BLADE 40T FINE Kobe KBE2805737K
Kobe KBE-280-5737K
SM.CK016,52ZLNE
Idealne do cięcia poprzecznego, z wysok... ilością zębów na cal. Nadaje się do cięcia poprzecznego litego, twardego drewna, tworz...c gładk... powierzchnię, która wymaga mniej dodatkowego wykończenia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ ostrza | 40T - Fine |
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140234222 |
| eCl@ss Code | 36600641 |
| Średnica x grubość x otwór | 190 x 2.4 x 16mm |
| Supplier Part No. | 2805737K |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Drewno |
| Grubość ostrza | 2.4mm |
| Typ ostrza | |
| Średnica otworu | 16mm |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Liczba ostrzy, zębów | 40 |
| Średnica ostrzy | 190mm |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca, HSS |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Materiał tnący | Tungsten Carbide-tipped |
| Cutting Action | Crosscut |
| Cutting Edge Type | Continuous |
| Usage Type | |
| Kerf Width | 2.4mm |
| Rake Angle | ° stopni |