Piła tarczowa 190x2,4x30mm ze średnim skokiem zębów 24T Kobe KBE2805718K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła tarczowa 190x2,4x30mm ze średnim skokiem zębów 24T Kobe KBE2805718K
Kobe KBE-280-5718K
KC-016,49,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ ostrza | 24T - Medium |
| Marka, producent | Kobe |
| EAN13 | 5036140234154 |
| ecl@ss | 36600641 |
| Średnica x grubość x otwór | 190 x 2.4 x 30mm |
| Oznaczenie | KBE-280-5718K |
| UNSPSC | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Drewno |
| Grubość ostrza | 2.4mm |
| Średnica otworu | 30mm |
| Maksymalne obroty | rpm revolutions per minute |
| Liczba ostrzy, zębów | 24 |
| Numer produktu | |
| Średnica ostrzy | 190mm |
| Materiał ostrza | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Materiał tnący | Tungsten Ostrza węglikowe |
| Cutting Action | Crosscut Ripping |
| Cutting Edge Type | Continuous |
| Usage Type | |
| Kerf Width | 2.4mm |