Piła tarczowa 210x2,4x30mm ze średnim skokiem zębów Kobe KBE2805720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła tarczowa 210x2,4x30mm ze średnim skokiem zębów Kobe KBE2805720K
Kobe KBE-280-5720K
KBE2805720K
210x2.4x30mm CIRCULAR SAW BLADE 30T MEDIUM Kobe KBE2805720K
Kobe KBE-280-5720K
SM.CK016,64,4ZLNE
Piły ogólnego zastosowania, o średniej ilości zębów na cal. Do cięcia zarówno wzdłużnego jaki i poprzecznego drewna litego, twardego. Piły te zapewniają dobre wykończenie powierzchni przeciętych, które nie wymagają dodatkowego wykończenia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ ostrza | 30T - Medium |
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140234178 |
| eCl@ss Code | 36600641 |
| Średnica x grubość x otwór | 210 x 2.4 x 30mm |
| Supplier Part No. | 2805720K |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Drewno |
| Grubość ostrza | 2.4mm |
| Typ ostrza | |
| Średnica otworu | 30mm |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Liczba ostrzy, zębów | 30 |
| Średnica ostrzy | 210mm |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca, HSS |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Materiał tnący | Tungsten Carbide-tipped |
| Cutting Action | Crosscut Ripping |
| Cutting Edge Type | Continuous |
| Usage Type | |
| Kerf Width | 2.4mm |
| Rake Angle | ° stopni |