Pilnik blacharski 255mm 10" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0321100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik blacharski 255mm 10" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0321100K
Kennedy KEN-032-1100K
KEN0321100K
SM.CK016,43,7ZLNE
Nacięcia są przygotowane jako zakrzywione kontury w poprzek do punktu początkowego.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140092013 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całk. | 10" cal |
| Długość całk. | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.215 |
| UNSPSC Code | 27111940 |
| Waga | 2.00 kg |