Pilnik blacharski 305mm 12" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0321120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik blacharski 305mm 12" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0321120K
Kennedy KEN-032-1120K
KEN0321120K
Pilnik blacharski, zęby frezowane wygięte, 12"(305mm)
KEN-032-1120K
KC-016,57,2ZN/SM.[NM]
Nacięcia są przygotowane jako zakrzywione kontury w poprzek do punktu początkowego.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140092020 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.33 |
| Oznaczenie | KEN-032-1120K |
| UNSPSC | 27111940 |
| Waga | 4.00 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 300mm 12" cal |
| Szerokość całk. | |
| Numer produktu | |
| Type | Hand |
| Waga | 40g |
| Typ nacięcia | |
| Handle Material | No handle included |
| Tooth Form | Curved Tooth |