Pilnik blacharski 305mm 12" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0322120K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik blacharski 305mm 12" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0322120K
Kennedy KEN-032-2120K
KEN0322120K
SM.CK016,57,2ZLNE
Wykonane ze stopu stali, cechują się specyficznym podcięciem ostrzy co czyni ten produkt bardziej agresywnym niż konwencjonalne pilniki co wpływa na użycie mniejszego nakładu siły. Przystosowane do użycia na różnych rodzajach materiału wliczając aluminium, stal, metal, blachę, miedź, drewno, plastik itp. Dostępne w czterech długościach i dwóch formach cięcia. Inne style dostępne są na zamówienie
UWAGA: Urządzenia nie zawierają uchwytów, które w razie potrzeby powinny być zamówione osobno.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140092075 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całk. | 12" cal |
| Długość całk. | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.34 |
| UNSPSC Code | 27111940 |
| Waga | 2.90 kg |