Pilnik blacharski 355mm 14" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0321140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik blacharski 355mm 14" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0321140K
Kennedy KEN-032-1140K
KEN0321140K
Pilnik blacharski zęby frezowane wygięte, 14"(355mm)
KEN-032-1140K
SM.CK016,63,2ZLNE
Zęby frezowane wygięte
Nacięcia są przygotowane jako zakrzywione kontury w poprzek do punktu początkowego.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.54 |
| UNSPSC Code | 27111940 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0321140K |
| EAN13 Barcode | 5036140092037 |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Waga | 5.90 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 350mm 14" cal |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ | Hand |
| Waga | 59g |
| Typ nacięcia | |
| Handle Material | No handle included |
| Tooth Form | Curved Tooth |