Pilnik blacharski 355mm 14" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0322140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik blacharski 355mm 14" zęby frezowane wygięte Kennedy KEN0322140K
Kennedy KEN-032-2140K
KEN0322140K
Pilnik blacharski, zęby frezowane proste, 14"(355mm)
KEN-032-2140K
KC-016,64,5ZN/SM.[NM]
Wykonane ze stopu stali, cechują się specyficznym podcięciem ostrzy co czyni ten produkt bardziej agresywnym niż konwencjonalne pilniki co wpływa na użycie mniejszego nakładu siły. Przystosowane do użycia na różnych rodzajach materiału wliczając aluminium, stal, metal, blachę, miedź, drewno, plastik itp. Dostępne w czterech długościach i dwóch formach cięcia. Inne style dostępne są na zamówienie
UWAGA: Urządzenia nie zawierają uchwytów, które w razie potrzeby powinny być zamówione osobno.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140092082 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.55 |
| Oznaczenie | KEN-032-2140K |
| UNSPSC | 27111940 |
| Waga | 5.30 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 350mm 14" cal |
| Szerokość całk. | |
| Numer produktu | |
| Type | Hand |
| Waga | 53g |
| Typ nacięcia | |
| Handle Material | No handle included |
| Tooth Form | Straight Tooth |