Pilnik diamentowy igiełkowy okrągły 16cm ziarno 325-400 Kennedy KEN0330280K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik diamentowy igiełkowy okrągły 16cm ziarno 325-400 Kennedy KEN0330280K
Kennedy KEN-033-0280K
KEN0330280K
Pilnik igiełkowy diamentowy okrągły 16cm ziarno 325/400
KEN-033-0280K
SM.CK016,51ZLNE
16cm
Dostępne w siedmiu kształtach i dwóch rozmiarach. Oferują rozwiązanie problemu gdzie twardość materiału czyni konwencjonalne pilniki bezużytecznymi. Obłożony starannie dobranym diamentowym nasypem, oczko 120 - 150. Może być użyte na: węgliku spiekanym, stali, szkle, włóknie szklanym i hartowanej stali jak np. stal nierdzewna, tytan itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140026742 |
| eCl@ss Code | 21042190 |
| Grain | 325/400 |
| Waga całkowita | 0.018 |
| Supplier Part No. | 0330280K |
| Typ | Round |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm 6-1/2" cal |
| Typ | Round |
| Waga | 10g |
| Grain | 325/400 |
| Handle Material | Plastic |