Pilnik diamentowy kula 1mm obrotowy D1 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109310K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy diamentowy 1mm D1 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109310K YRK-210-9310K
- Kształt: kula, kulisty
- Rozmiar: 1mm
- Nasyp: diamentowy
- Trzpień mocujący: 3mm
- Długość całkowita: 45mm
- Gradacja 120/140
- Rekomendowane szybkości pracy: 15000-30000 obr/min.
Przeznaczone do precyzyjnego szlifowania węglika spiekanego, ceramiki, twardych stopów, metalowych narzędzi itd.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York Abrasives |
| Typ | Single Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140217997 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Powłoka | Diament |
| Średnica główki | 1mm |
| Długość główki | 1mm |
| Materiał główki | Diamond |
| Kształt | kulisty |
| Długość całk. | 45 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| UNSPSC Code | 23251706 |