Pilnik igiełkowy nacięcie 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315040K
Kennedy KEN-031-5040K
KEN0315040K
Pilnik igiełkowy ręczny, nacięcie 4, 14cm (5.1/2")
KEN-031-5040K
KC-016,5,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140026285 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Długość całkowita | 5 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.011 |
| Oznaczenie | KEN-031-5040K |
| Typ nacięcia | 4 |
| UNSPSC | 27111925 |
| Waga | 80 g |