Pilnik igiełkowy nacięcie nożowy 0 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie nożowy 0 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316600K
Kennedy KEN-031-6600K
KEN0316600K
Pilnik igiełkowy ręczny nożowy, nacięcie 0, 16cm (6.1/2")
KEN-031-6600K
KC-016,8,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140064119 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Długość całkowita | 6 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Oznaczenie | KEN-031-6600K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111925 |
| Waga | 70 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm 6-1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Type | Knife |
| Typ nacięcia | Cut 0 |
| Standard, norma | BS 498:1990. |
| Handle Material | Metal |