Pilnik igiełkowy nacięcie nożowy 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie nożowy 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315640K
Kennedy KEN-031-5640K
KEN0315640K
PILNIK IGIELKOWY RECZNY NOZOWY, NACIECIE 4, 14cm (5.1/2") Kennedy
KEN-031-5640K
SM.CK016,7,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dostępne w 14cm i 16cm długościach i w kompletnej gamie kształtów. Wykonano zgodnie z: BS 498:1990.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140026384 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Długość całkowita | 5 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Supplier Part No. | 0315640K |
| Typ nacięcia | 4 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 140mm 5-1/2" cal |
| Typ | Knife |
| Typ nacięcia | Cut 4 |
| Standard, norma | BS 498:1990. |
| Handle Material | Metal |