Pilnik igiełkowy nacięcie zbieżny 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315570K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie zbieżny 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315570K
Kennedy KEN-031-5570K
KEN0315570K
Pilnik igiełkowy ręczny ZBIEZNY, nacięcie 4, 14cm (5.1/2")
KEN-031-5570K
KC-016,6,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140064003 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Długość całkowita | 5 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Oznaczenie | KEN-031-5570K |
| Type | Taper Flat |
| Typ nacięcia | 4 |
| UNSPSC | 27111925 |
| Waga | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 140mm 5-1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Type | Taper Flat |
| Typ nacięcia | Cut 4 |
| Standard, norma | BS 498:1990. |
| Handle Material | Metal |