Pilnik kolumnowy drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304810K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kolumnowy drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304810K
Kennedy KEN-030-4810K
KEN0304810K
KC-016,25,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091160 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Oznaczenie | KEN-030-4810K |
| Type | Pillar |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 0.67 kg |