Pilnik kolumnowy średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kolumnowy średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304820K
Kennedy KEN-030-4820K
KEN0304820K
Pilnik przemysłowy kolumnowy średni 8"(200mm)
KEN-030-4820K
SM.CK016,19,1ZLNE
Kolumnowe - równoległe krawędzie, powierzchnie zbieżne do zakończenia. To jest wąska wersja pilnika ręcznego. Zalecane w miejscach trudno dostępnych. Dla mechaników, konstruktorów maszyn, przy powiększaniu rowków wpustowych, otworów etc. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091177 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.16 |
| Supplier Part No. | 0304820K |
| Typ | Pillar |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.85 kg |