Pilnik kwadratowy drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304410K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy drobny 200mm 8"" przemysłowy Kennedy KEN0304410K
Kennedy KEN-030-4410K
KEN0304410K
Pilnik przemysłowy kwadratowy drobny 8""(200mm)
KEN-030-4410K
SM.CK016,16,4ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.072 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0304410K |
| EAN13 Barcode | 5036140091047 |
| Type | Square |
| Długość całk. | 8" cal |
| Długość całk. | 200mm |
| Typ nacięcia | 1 |
| Waga | 0.81 kg |