Pilnik kwadratowy drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306410K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306410K
Kennedy KEN-030-6410K
KEN0306410K
KC-016,21,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091351 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Oznaczenie | KEN-030-6410K |
| Type | Square |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111921 |
| Waga | 1.60 kg |