Pilnik kwadratowy średni 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307420K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy średni 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307420K
Kennedy KEN-030-7420K
KEN0307420K
Pilnik przemysłowy kwadratowy średni 12"(300mm)
KEN-030-7420K
SM.CK016,27,7ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0307420K |
| EAN13 Barcode | 5036140091603 |
| Długość całk. | 305mm |
| Type | Square |
| Typ nacięcia | 2 |
| Długość całk. | 12" cal |
| Waga | 3.25 kg |
SHR0652231M
Rozwiertak maszynowy 9mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652231M
Sherwood SHR-065-2231M
SHR0652231M
Rozwiertak maszynowy HSS, chwyt prosty 9mm SHR0652231M
SHR-065-2231M
SM.CK016,96,6ZLNE
Lewostronna spirala, prawostronne cięcie. Wykonano zgodnie z: BS 328-4.
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241611 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-065-2231M |
| EAN13 Barcode | 5036140177802 |
| Długość całk. | 124mm |
| Średnica | 9mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 62mm |
| Waga elementu | 31 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 124 mm |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 62 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.012 - 0.006 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 9 mm |