Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307430K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 300mm 12"" przemysłowy Kennedy KEN0307430K
Kennedy KEN-030-7430K
KEN0307430K
Pilnik przemysłowy kwadratowy gruby 12""(300mm)
KEN-030-7430K
SM.CK016,27,2ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.29 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0307430K |
| EAN13 Barcode | 5036140091610 |
| Długość całk. | 305mm |
| Typ nacięcia | 3 |
| Type | Square |
| Długość całk. | 12" cal |
| Waga | 2.80 kg |
"