Pilnik nożowy drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik nożowy drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302610K
Kennedy KEN-030-2610K
KEN0302610K
Pilnik przemysłowy nożowy drobny 6"(150mm)
KEN-030-2610K
SM.CK016,25,6ZLNE
Nożowe - Dwie równe powierzchnie zbieżne do zakończenia jak nóż. Do wygładzania i okrawania wąskich rowków, nacięc i rowków kół zębatych. Dla narzędziowców i producentów form wtryskowych, do ostrych kątów. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090804 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Supplier Part No. | 0302610K |
| Typ | Knife |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.59 kg |