Pilnik nożowy średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik nożowy średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304620K
Kennedy KEN-030-4620K
KEN0304620K
Pilnik przemysłowy nożowy średni 8"(200mm)
KEN-030-4620K
SM.CK016,27,5ZLNE
Nożowe - Dwie równe powierzchnie zbieżne do zakończenia jak nóż. Do wygładzania i okrawania wąskich rowków, nacięc i rowków kół zębatych. Dla narzędziowców i producentów form wtryskowych, do ostrych kątów. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091115 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Supplier Part No. | 0304620K |
| Typ | Knife |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 1.40 kg |