Pilnik nożowy zdzierak gruby 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304630K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik nożowy zdzierak gruby 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304630K
Kennedy KEN-030-4630K
KEN0304630K
KC-016,27,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091122 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Oznaczenie | KEN-030-4630K |
| Type | Knife |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 1.30 kg |