Pilnik obrotowy 1,5mm A15 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109015K YRK-210-9015K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 1,5mm A15 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109015K YRK-210-9015K
York Abrasives YRK-210-9015K
YRK2109015K
SM.CK016,9,2ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York Abrasives |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140217836 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Diamond |
| Head Diameter | 1.5 mm |
| Head Length | 9 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical |
| Included Angle | |
| Długość całk. | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| UNSPSC Code | 23251706 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 1.5 mm millimetre in. inch |
| Included Angle | ° degree |
| Overall Length | 45 mm millimetre in. inch |
| Product Number | A15 |
| Shank Diameter | 3 mm millimetre in. inch |
| Head Length | 9 mm millimetre in. inch |
| Head Material | High Speed Steel |
| Finish/Coating | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical |