Pilnik obrotowy 1,5mm AR15 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109115K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 1,5mm AR15 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109115K
York Abrasives YRK-210-9115K
YRK2109115K
SM.CK016,9,2ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York Abrasives |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140217898 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Diamond |
| Head Diameter | 1.5 mm |
| Head Length | 9 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical Ball End |
| Included Angle | |
| Długość całk. | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.004 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| UNSPSC Code | 23251706 |