Pilnik obrotowy 10mm x4mm stożkowy 90 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108930K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 10mm x4mm stożkowy 90 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108930K
Kennedy KEN-210-8930K
KEN2108930K
KC-016,74,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 | 5036140099951 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 10 mm |
| Head Length | 4 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | 90° stopni |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | KEN-210-8930K |
| UNSPSC | 23251706 |