Pilnik obrotowy 12,7mm x12,7mm węglikowy odwrócony stożek York Abrasives YRK2109329K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12,7mm x12,7mm węglikowy odwrócony stożek York Abrasives YRK2109329K
York Abrasives YRK-210-9329K
YRK2109329K
SM.CK016,73,8ZLNE
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140218017 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Diameter | 12.7 mm |
| Head Length | 12.7 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Inverted Cone |
| Included Angle | |
| Długość całk. | 40 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Sup. Part No. | YRK-210-9329K |
| UNSPSC Code | 23251706 |