Pilnik obrotowy 12,7mm x19mm węglikowy łukowy ostry York Abrasives YRK2104289K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12,7mm x19mm węglikowy łukowy ostry York Abrasives YRK2104289K
York Abrasives YRK-210-4289K
YRK2104289K
Pilnik obrotowy węglikowy, łukowy ostry 12.7x19mm York Abrasives YRK2104289K
YRK-210-4289K
SM.CK016,80,3ZLNE
Łukowy ostry
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140217294 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 13 mm |
| Head Length | 19 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Round Tree |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2104289K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 9 - Chipbreaker |
| Head Diameter | 12.7mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 55mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 19.0mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Round Tree |