Pilnik obrotowy 12,7mm x25mm węglikowy cylindryczny uzębienie czołowe York Abrasives YRK2100289K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12,7mm x25mm węglikowy cylindryczny uzębienie czołowe York Abrasives YRK2100289K
York Abrasives YRK-210-0289K
YRK2100289K
KC-016,105,9ZN/SM.[NM]
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 | 5036140216754 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 13 mm |
| Head Length | 25 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Cylindrical End Cut |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-0289K |
| UNSPSC | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Chipbreaker |
| Head Diameter | 12.7mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 70mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 25mm |
| Liczba elementów | |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Cylindrical End Cut |