Pilnik obrotowy 12,7mm x25mm węglikowy łukowy ostry York Abrasives YRK2104329K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12,7mm x25mm węglikowy łukowy ostry York Abrasives YRK2104329K
York Abrasives YRK-210-4329K
YRK2104329K
Pilnik obrotowy węglikowy, łukowy ostry 12.7x25mm York Abrasives YRK2104329K
YRK-210-4329K
SM.CK016,80,9ZLNE
Łukowy ostry
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglaneji żeliwa.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2104329K |
| EAN13 Barcode | 5036140217317 |
| Cut No. | 9 |
| Head Length | 25 mm |
| Head Diameter | 13mm |
| Cut Type | Chipbreaker |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Shape | Round Tree |
| Head Material | Węglik |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość całk. | 70 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 9 - Chipbreaker |
| Head Diameter | 12.7 mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całk. | 70 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Head Length | 25mm |
| Head Material | Węglik |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Head Shape | Round Tree |