Pilnik obrotowy 12mm x28mm stożkowy 14 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108320K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
33,98 €
Cena regularna:
27,63 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12mm x28mm stożkowy 14 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108320K
Kennedy KEN-210-8320K
KEN2108320K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., STOZKOWY 14?, 12x28mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-8320K
SM.CK016,120,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stożkowy 14°
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099890 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 12 mm |
| Head Length | 28 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | 14 ° |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2108320K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Łamacz wióra |
| Head Diameter | 12mm |
| Included Angle | 14 ° stopni |
| Długość całkowita | 70mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 28mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |