Pilnik obrotowy 19mm x16mm odwrócony stożek węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2109480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$86.30
Cena regularna:
$70.16
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 19mm x16mm odwrócony stożek węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2109480K
Kennedy KEN-210-9480K
KEN2109480K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., ODWROCONY STOZEK, 19x16mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-9480K
SM.CK016,166,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odwrócony stożek
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099999 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 19 mm |
| Head Length | 16 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Inverted Cone |
| Included Angle | ° |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2109480K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Łamacz wióra |
| Head Diameter | 19mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 60mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 16mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Inverted Cone |