Pilnik obrotowy 19mm x25mm płaskie czoło węglikowy z szybkim wcięciem Kennedy KEN2100980K PRO19-21
dostępny
Cena regularna:
$115.47
Cena regularna:
$93.88
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 19mm x25mm płaskie czoło węglikowy z szybkim wcięciem Kennedy KEN2100980K
Kennedy KEN-210-0980K
KEN2100980K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., CZ. PLASKIE, 19x25mm, SZYBKIE CIECIE Kennedy
KEN-210-0980K
SM.CK016,230,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Płasko zakończony, cylindryczny
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglaneji żeliwa.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2100980K |
| EAN13 Barcode | 5036140099333 |
| Cut No. | 3 |
| Head Length | 25 mm |
| Head Diameter | 19mm |
| Cut Type | Rapid Cut |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Shape | Cylindrical Plain End |
| Head Material | Węglik |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość całk. | 70 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Rapid Cut |
| Head Diameter | 19 mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całk. | 70 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Head Length | 25 mm |
| Head Material | Węglik |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Head Shape | Cylindrical Plain End |