Pilnik obrotowy 1mm A10 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109010K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 1mm A10 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109010K
York Abrasives YRK-210-9010K
YRK2109010K
Pilnik obrotowy z nasypem diamentowym A10 1mm York Abrasives YRK2109010K
YRK-210-9010K
SM.CK016,9,2ZLNE
Trzpień 3mm. Długość całkowita 45mm. Oczko diamentu 120/140. Rekomendowane szybkości pracy 15,000 ~ 30000rpm. Przeznaczone do precyzyjnego szlifowania węglika spiekanego, ceramiki, twardych stopów, metalowych narzędzi itd.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.001 |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2109010K |
| EAN13 Barcode | 5036140217829 |
| Head Length | 9 mm |
| Head Diameter | 1mm |
| Cut Type | Single Cut |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical |
| Head Material | Diamond |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 1mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 45mm |
| Numer produktu | A10 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 9mm |
| Head Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical |