Pilnik obrotowy 2,4mm diamentowy Kobe KBE2803234K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 2,4mm diamentowy Kobe KBE2803234K
Kobe KBE-280-3234K
KBE2803234K
2.4mm DIA DIAMOND COATEDBALL SHAPE BURR Kobe KBE2803234K
KBE-280-3234K
SM.CK016,9,9ZLNE
Pasują do szlifierek wielozadaniowych Kobe, Dremel i Osaki.
Pilniki obrotowe diamentowe
Do użytku z tulejką 3-szczękową 3,2mm (1/8”).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140290426 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | 2803234K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 2.4mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 2.4mm |
| Head Material | Diamond |
| Wykończenie, powłoka | Coated |
| Head Shape | Ball |