Pilnik obrotowy 2-1mm LA210 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109510K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 2-1mm LA210 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109510K
York Abrasives YRK-210-9510K
YRK2109510K
KC-016,9,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 | 5036140218062 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Diameter | 2mm |
| Head Length | 10 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Round Tree |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9510K |
| UNSPSC | 23251706 |