Pilnik obrotowy 3-2mm LA320 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109570K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 3-2mm LA320 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109570K
York Abrasives YRK-210-9570K
YRK2109570K
Pilnik obrotowy z nasypem diamentowym LA320 3-2mm York Abrasives YRK2109570K
YRK-210-9570K
SM.CK016,10,7ZLNE
Trzpień 3mm. Długość całkowita 45mm. Oczko diamentu 120/140. Rekomendowane szybkości pracy 15,000 ~ 30000rpm. Przeznaczone do precyzyjnego szlifowania węglika spiekanego, ceramiki, twardych stopów, metalowych narzędzi itd.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140218079 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Diameter | 3.0 mm |
| Head Length | 10 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Round Tree |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Supplier Part No. | 2109570K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 2-3mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 45mm |
| Numer produktu | LA320 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 10mm |
| Head Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Round Tree |