Pilnik obrotowy 3mm AR30 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109130K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 3mm AR30 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109130K
York Abrasives YRK-210-9130K
YRK2109130K
KC-016,10,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 | 5036140217928 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Diameter | 3mm |
| Head Length | 10 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical Ball End |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9130K |
| UNSPSC | 23251706 |