Pilnik obrotowy 3mm kulka D3 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 3mm D3 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109330K YRK-210-9330K
- Kształt: kula
- Nasyp diamentowy
- Średnica: 3mm
- Długość: 45mm
- Obroty: 15-30 tys. obr/min
- Trzpień mocujący: 3mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| EAN13 | 5036140218024 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diament |
| Długość całkowita | 45mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9330K |
| UNSPSC | 23251706 |
KC-016,9,2ZN/SM.[NM]