Pilnik obrotowy 3mm x14mm płaskie czoło węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2100580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 3mm x14mm płaskie czoło węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2100580K
Płasko zakończony, cylindryczny
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna: posiada 3mm trzonek.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099234 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Średnica główki tnącej | 3 mm |
| Długość główki tnącej | 14 mm |
| Materiał | Węglik |
| Kształt główki tnącej | Cylindryczny |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Supplier Part No. | 2100580K |
| UNSPSC Code | 23251706 |