Pilnik obrotowy 6mm x10mm owalny węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2105160K PRO19-20 MTM
dostępny
Cena regularna:
$17.84
Cena regularna:
$14.50
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 6mm x10mm owalny węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2105160K
Kennedy KEN-210-5160K
KEN2105160K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., OWALNY, 6x10mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-5160K
SM.CK016,70,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Owalne (łezka)
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglaneji żeliwa.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2105160K |
| EAN13 Barcode | 5036140099647 |
| Cut No. | 9 |
| Head Length | 10 mm |
| Head Diameter | 6mm |
| Cut Type | Chipbreaker |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Shape | Oval |
| Head Material | Węglik |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Długość całk. | 45 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Chipbreaker |
| Head Diameter | 6 mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całk. | 45 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Head Length | 10 mm |
| Head Material | Węglik |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Head Shape | Oval |