Pilnik obrotowy 6mm x16mm stożkowy 14 stopni węglikowy z łamaczem wióra York Abrasives YRK2108168K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 6mm x16mm stożkowy 14 stopni węglikowy z łamaczem wióra York Abrasives YRK2108168K
York Abrasives YRK-210-8168K
YRK2108168K
6x16mm CONICAL 14DEG C/BBURR 3MM SHANK CUT 9 York Abrasives YRK2108168K
YRK-210-8168K
SM.CK016,49,8ZLNE
Stożkowy 14°
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140289710 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | 2108168K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 9 - Chipbreaker |
| Head Diameter | 6.0mm |
| Included Angle | 14 ° stopni |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 16.0mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |